Archiwum Intencji Mszalnych

Intencje mszalne 8.07-14.07.2024
Poniedziałek – 8 lipca 2024 Św. Jana z Dukli
8.00+Bolesława Baran
18.00+Krystyna Pucek – od chrześniaczki Wioletty z rodziną
Wtorek – 9 lipca 2024
8.00+Ks. Leonard Poloch
18.00+Ewa Hipś – od Anny
Środa – 10 lipca 2024
8.00
18.00+Janina Jóźwiak – od sióstr z rodzinami
Czwartek – 11 lipca 2024 Św. Benedykta patrona Europy
8.00
18.00+Bronisław(m) Utrata – od Wiktorii i Tadeusz Przymuszałów
Piątek – 12 lipca 2024 Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
8.00+Wojciech Nowak (14 rocz. śm.) i za zm. z rodz.
18.00W intencji Marianny w 101 rocz. urodzin z podziękowaniem i z prośbą o zdrowie i bł. Boże
Sobota – 13 lipca 2024 Św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników
8.00+Florian Kubiak (27 rocz. śm.) i za zm. z rodz.
13.00CHRZEST
18.00INTENCJA ZBIOROWA
* W intencji parafian
+Władysława(ż) (13 rocz. śm.), Czesław (5 rocz. śm.), Alicja (3 rocz. śm.) i za zm. z rodz. Bąkowskich
+Zofia Przynoga – od brata Bogdana z rodziną
+Bogdan Duszyński – z racji pogrzebu
+Jolanta Durska, Kazimiera Imbierowicz, Piotr Sarnecki, Lidia, Józef, Skibińscy, Franciszka(ż), Julian Ginterowie
Niedziela – 15 lipca 2024 XV Niedziela Zwykła
8.00+Krystyna, Czesław, Marek Gaszyńskich i za zm. z rodz. Zarębów
9.30Za zm. rodziców, teściów i rodzeństwo, +Walentyna(ż) (5 rocz. śm.)
11.00
12.30* W 55 rocz. ślubu Barbary i Henryka z okazji imienin Henryka i Kamila, +Franciszek (44 rocz. śm.) Małecki, Józef Cielma (37 rocz. śm.)
* CHRZEST
19.00Za zm. z rodz. Radojewskich, Kusiaków, Stanisławskich i za zm. z rodz.

Intencje mszalne 1.07-7.07.2024
Poniedziałek – 1 lipca 2024
8.00+Justyna Juszczak (2 rocz. śm.) – od córki Anny z rodziną
18.00W intencji Mariana w 74 urodziny z podziękowaniem i prośbą o bł. Boże
Wtorek – 2 lipca 2024
8.00+Aniela Kubiak (33 rocz. śm.)
18.00+Piotr, Stanisława, Ryszard Gruca
Środa – 3 lipca 2024
8.00W intencji Edwina i Jego rodziny z podziękowaniem i prośbą o bł. Boże
18.00+Anna Łabudzińska z okazji urodzin
Czwartek – 4 lipca 2024
8.00+Tadeusz, Janina Struś
18.00+Jadwiga, Maria Kossak, Janina Jaworska, Helena, Stanisław, Marian Nowak
Piątek – 5 lipca 2024
8.00Za żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci
18.00NSPJ wynagradzająca za grzechy i bł. Boże dla czcicieli
Sobota – 6 lipca 2024 Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
8.00Wynagradzająca NM Pannie
14.00ŚLUB
18.00INTENCJA ZBIOROWA
*W intencji parafian
+Włodzimierz Ziółkowski (3 rocz. śm.)
+Łucja Wielgosz (1 rocz. śm.), Henryk Wielgosz (32 rocz. śm.)
+Adam Kasperek (1 rocz. śm.) – od rodziny
+Maria Cyran – od wnuków
Niedziela – 7 lipca 2024 XIV Niedziela Zwykła
8.00+Katarzyna, Andrzej, Rozalia, Ignacy i za zm. z rodz.
9.30W intencji Natalii i Łukasza w 6 rocz. ślubu
11.00+Zdzisław Gawron (1 rocz. śm.)
12.30
19.00+Bronisław, Bronisława Orpel, Janina Wypych

Intencje mszalne 24.06-30.06.2024
Poniedziałek – 24 czerwca 2024 Narodzenie Św. Jana Chrzciciela
8.00+Zdzisław Michałowski, Wiktoria, Stefan Kacała, Tadeusz, Irena, Katarzyna, Antoni, Maria, Stanisław i za zm. rodziców chrzestnych
18.00+Władysław (39 rocz. śm.), Agnieszka (20 rocz. śm.) Michalscy i za zm. z rodz.
Wtorek – 25 czerwca 2024 NMP Świętogórskiej z Gostynia
8.00+Michał, Krystyna, Tomasz i za zm. z rodz.
18.00+Wacław Strożyk
Środa – 26 czerwca 2024
8.00Z podziękowaniem i prośbą o Boże bł. w 25 rocz. święceń biskupich Ks. bp Grzegorza Balcerka – od rodziny Czyżów
18.00+Ludwika, Kazimierz Mączyńscy, Józefa, Franciszek Bernaczyk
Czwartek – 27 czerwca 2024
8.00+Władysław Maćkowiak, Jadwiga, Wacław Maćkowiak
18.00W intencji Ojczyzny – Nieustający Różaniec
Piątek – 28 czerwca 2024 Św. Ireneusza
8.00+Jerzy Madej (10 rocz. śm.), Marianna, Władysław Madej
18.00+Cecylia Stefańska – od Stefanii z rodziną
Sobota – 29 czerwca 2024 Św. Piotra i Pawła
8.00+Krystyna, Tadeusz i za zm. z rodz. Krzewińskich
12.00Jubileusz 50-lecia Anny i Piotra Czarneckich
18.00INTENCJA ZBIOROWA
*W intencji parafian
+Janina Waligórska – od siostry Weroniki i siostry Heleny z rodziną
+Kazimierz, Jadwiga Stefaniak, Eugeniusz, Elżbieta, Jan, Maria Ryszkiewicz, Zbigniew, Czesława Balcerek
+Katarzyna Plenzler – z racji pogrzebu
Niedziela – 30 czerwca 2024 XIII Niedziela Zwykła
8.00W 67 rocz. ślubu Zofii i Andrzeja z podziękowaniem i prośbą o Boże bł.
9.30+Joanna Horemska (3 rocz. śm.) i za zm. z rodz.
11.00+Beata Nowak (29 rocz. śm.)i za zm. z rodz. Nowak, Cieślickich i Jarno
12.30+Wanda, Bolesław Siwek, Irena, Stanisław Schmit i za zm. z rodz.
* CHRZEST
19.00+Jacek Piaszczyński – od Marty i Bartka Lasotów z dziećmi

Intencje mszalne 17.06-23.06.2024
Poniedziałek – 17 czerwca 2024 Św. Brata Alberta Chmielewskiego
8.00W 70 urodziny Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. oraz z podziękowaniem za rodziców
18.00+Stanisław Rezler (30 rocz. śm.) i za zm. z rodz. Rezlerów, Młodzikowskich i Grajków
Wtorek – 18 czerwca 2024
8.00+Mirosław Zaleśny (5 rocz. śm.), Marianna, Józef Zaleśni, Amelia, Czesław Hermes, Czesław, Jerzy
18.00W intencji Członków Róży NSPJ i św. Józefa
Środa – 19 czerwca 2024
8.00+Bożena Adamska (2 rocz. śm.)
18.00+Marianna Postel – od sąsiadów
Czwartek – 20 czerwca 2024
8.00+Michał, Marianna Grzybowscy
18.00* W intencji Mieszkańców Osiedla
* Akcja Katolicka
Piątek – 21 czerwca 2024 Św. Alojzego Gonzagi
8.00+Helena, Władysław(m), Stefan(m) Dłużewscy, Danuta Matras i za zm. z rodz.
18.00+Alojzy Dachtera, Maria Dachtera i za zm. z rodz.
Sobota – 22 czerwca 2024
8.00+Alfred Węckowski i za zm. z rodz.
16.00Dziękczynno – błagalna w 60 rocz. urodzin Bogdana
18.00INTENCJA ZBIOROWA
*CHRZEST
*W intencji parafian
*Z podziękowaniem i prośbą o obfitość łask Bożych i bł. Boże dla Janki z okazji imienin – od czcicieli NSPJ
*Z okazji 9 urodzin Georgesa o Boże bł. dla niego i rodziny
+Przemysław (2 rocz. śm.), Jan i za zm. z rodz.
+Janina Grzybowska
+Stanisław, Krystyna, Urszula, Franciszek, Regina, Józef i za zm. z rodz.
+Jan Rutkowski (4 rocz. śm.)
Niedziela – 23 czerwca 2024 XII Niedziela Zwykła
8.00+Janina Waligórska
9.30+Zofia, Stanisław Perz – od córki z rodz.
11.00+Włodzimierz Małecki – od syna z rodz.
12.30* O Boże bł. w 96 rocz. urodzin Joanny oraz 18 rocz. urodzin prawnuka Oskara
* CHRZEST
19.00+Michał, Zygmunt, Władysław, Józef

Intencje mszalne 10.06-16.06.2024
Poniedziałek – 10 czerwca 2024 Bł. Bogumiła, bp. patrona Archidiecezji
8.00+Tadeusz (23 rocz. śm.) i za zm. z rodz. Łazarz, Pempera, Krawczyk, Bylińscy
18.00+Halina, Alfred, Genowefa, Walenty
Wtorek – 11 czerwca 2024 Św. Barnaby, ap.
8.00+Zbigniew (34 rocz. śm.), Michalina, Mieczysław, Lechosław Gutajów
18.00+Edward Bania (29 rocz. śm.)
Środa – 12 czerwca 2024
8.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Julii, rodziny i przyjaciół
18.00+O. Karol Dziedzicki, Stanisław Płóciennik, Katarzyna, Stanisław Kasprowicz, Nikodem, Kazimierz
Czwartek – 13 czerwca 2024 Św. Antoniego z Padwy
8.00+Weronika Staszak (40 rocz. śm.)
18.00Msza Fatimska
Piątek – 14 czerwca 2024 Św. Michała Kozala, bp.
8.00+Antoni, Teresa, Wisław(m) Kicińscy, Jerzy, Maria, Feliks Wiśny
18.00+Stefan Zwoliński (31 rocz. śm.) i za zm. z rodz.
Sobota – 15 czerwca 2024
8.00+Bronisława, Kazimiera, Jan Dudkowiak
8.00ŚLUB
18.00INTENCJA ZBIOROWA
*W intencji parafian
+Gabriela Stachowiak (5 rocz. śm.) i za zm. z rodz.
+Marek (14 rocz. śm.)
+Elżbieta Komuda i za zm. z rodz.
+Regina, Józef, Zbigniew, Leszek i za zm. z rodz.
+Jan Macniak – od Joli Piszczoła z rodziną
Niedziela – 16 czerwca 2024 XI Niedziela Zwykła
8.00+Alina, Zbigniew
9.30+Irena (6 rocz. śm.), Józef Pytel
11.00+Waldemar Puchalik
12.30W 27 rocz. ślubu Małgorzaty i Michała z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla dzieci
19.00+Stanisław Zenkteler (17 rocz. śm.) i za zm. z rodz.